TEDAVİLER

 
 
 
Ortodonti dişlerdeki kapanış bozukluğunu ve çarpıklıkları düzelten bir bilim dalıdır. Bazı ülkelerde bu bilime çene ortopedisi adı da verilmektedir.
Detaylar
 
 
Şeffaf plaklar ile ortodontik tedavi yöntemleri ile ilgili detaylı bilgi alın.
Detaylar
 
 
Ağız, diş, çene hastalıkları ve cerrahisi, diş hekimliğinin ağız, dişler ve çenelerle ilgili hastalıklarının, yaralanmalarının ve deformitelerinin tanı ve tedavisi ile uğraşan bir cerrahi dalıdır.
Detaylar
 
 
İmplant, eksik dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökleridir.
Detaylar
 
 
İmplant üstü protez tedavi yöntemleri ile ilgili detaylı bilgi alın.
Detaylar
 
 
Estetik diş hekimliği ve türleri ile ilgili detaylı bilgi alın.
Detaylar
 
 
Protezler, ağızda çeşitli nedenlerden dolayı kaybedilen dişlerin çiğneme, konuşma gibi fonksiyonlarının görüntünün yeniden hastaya kazandırılması amacıyla hazırlanan tüm yapay materyallerdir.
Detaylar
 
 
Çocuk diş hekimliği; bebeklerin, çocukların ve özel ilgi gerektiren bireylerin ağız ve diş sağlığı sorunları ile uğraşan, diş hekimliğinin bir anabilim dalıdır.
Detaylar
 
 
Endodonti, diş pulpasına kadar ilerlemiş problemler ile ilgilenen diş hekimliği dalıdır. Pulpa, dişin merkezinde ve her diş kökünün kanallarında yer almaktadır.
Detaylar
 
 
Diş eti hastalığının temel nedeni bakteri plağı denen dişe sıkıca tutunan, yapışkan saydam bir tabakadır.
Detaylar
 
 
Ağız kokusu toplumumuzda oldukça yaygın olarak karşılaşılan bir sorun olmakla birlikte sosyal ve kültürel nedenlerle üzerinde fazla konuşulmamaktadır.
Detaylar
 
 
Oral diagnoz, diş hekimliğinde ağız hastalıklarının ve ağızda belirti veren sistemik hastalıkların teşhisi ve tedavi planlamasını üstlenmiş ana bilim dalıdır.
Detaylar
 
 
 
 
İLETİŞİM

Avrupa Sağlık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kocatepe Mah. Kocatepe Cad. 32. Sok. No:34/C 34045
Bayrampaşa, İstanbul
Telefon : 0212 640 38 38
Cep Telefonu : 0549 640 38 39
avrupasaglikdis@hotmail.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 10:00 - 20:00
Cumartesi: 10:00 - 18:00
Pazar: Kapalı